Huom! Tämä ei ole uusimman tapahtuman sivu. Uusimman tapahtuman sivustolle pääset tästä!

Organizers

For general inquiries, please contact us at desucon@desucon.fi.

 

Sonja "Aurora" Hopearuoho
Finances
aurora@desucon.fi
@Aurora847
Tessa "Noredo" Länsipuro
Cosplay
noredo@desucon.fi
@Tohveli_elain
Juho "floundz" Mäkinen
Workforce
floundz@desucon.fi
Toni "Meemimestari" Pitkänen
Venue
meemimestari@desucon.fi
Tiia "Falanukki" Rantanen
Artist Alley
falanukki@desucon.fi
@Falanukki
Teppo "Isperia" Suominen
Program
isperia@desucon.fi
@Isperia_
Anne "Chianne" Valtanen
Accomodations
chianne@desucon.fi
@cchiannee
Emma "Nimu" Helenius
Maid Café
nimu@desucon.fi
Anssi Matti "Shadikka" Helin
Program Recording
shadikka@desucon.fi
Santeri "Hilzu" Hiltunen
Web Tech
hilzu@desucon.fi
@hilzu0
Jani "Jaegerjaq" Hukka
Nighttime Security
jaegerjaq@desucon.fi
@Jaegerjaq
Ida "Charilan" Katz
Co-operations
charilan@desucon.fi
@Charilan
Veera "Puhvi" Kontiokari
Graphic Designer
puhvi@desucon.fi
Aarni "AKX" Koskela
Web Development
akx@desucon.fi
@akx
Eetu "Tulitomaatti" Lampsijärvi
Guests of Honor
tulitomaatti@desucon.fi
@tulitomaatti
Maria "corbin" Laukkanen
Main organizer
corbin@desucon.fi
Tytti "Precious" Levänen
Sponsors and Dealer's Hall
precious@desucon.fi
Emilia "mica" Lustre
Green Room
mica@desucon.fi
Yuri "thanos" Lustre
AV
thanos@desucon.fi
@projectyuri
Inga "monokuroka" Metsola
Evening Party
monokuroka@desucon.fi
Elias "tieturi" Mikkola
Announcements
tieturi@desucon.fi
Henna "Kizzy" Mäkelä
Stage Manager
kizzy@desucon.fi
Santtu "Japsu" Pajukanta
PR and Photography
japsu@desucon.fi
@ssspaju
Laura "Reggy" Pimiä
Graphics and Marketing
reggy@desucon.fi
Heidi "Hoothoot" Päivinen
Info Desk
hoothoot@desucon.fi
@Hoottipyon
Heikki "Pikku-Heikki" Rajala
Nighttime Security
agoheagle@desucon.fi
Tomi "Logima" Simsiö
Presentation Tech
logima@desucon.fi
Jonna "Zenexi" Vähäkainu
AMV
zenexi@desucon.fi
@Zenexi
Heikki "Kalosmax" Väyrynen
Lounge Manager
kalosmax@desucon.fi
@Kalosmax
Rudolf "rustoga" Westerholm
DesuTV
rustoga@desucon.fi
@rustoga
Antti "Ana" Myyrä
Network
ana@desucon.fi
@anttimyyra