Huom! Tämä ei ole uusimman tapahtuman sivu. Uusimman tapahtuman sivustolle pääset tästä!

Järjestäjät

Henna-Riina "Perho" Kakkola
Talous & Lipunmyynti
perhooo@gmail.com
@PERH0
Juho "floundz" Mäkinen
Työvoima
floundz@desucon.fi
Santtu "Japsu" Pajukanta
Tiedotus ja markkinointi
japsu@desucon.fi
@ssspaju
Heidi "Hoothoot" Päivinen
Ohjelma
hoothoot@desucon.fi
@Hoottipyon
Joona "Muta" Romppanen
Turvallisuus
joona.romppanen@gmail.com
@ptMuta
Maria Ilona "Edeae" Huovinen
Cosplay
maria.ilona.huovinen@gmail.com
@iloedeae
Cilla "Kira" Lohi
Kunniavieraat
kira@desucon.fi
@cilucola
Juuso "Pertzaa" Perolainen
Sponsorit
pertza@gmail.com
@pertza_a
Okku "Ota-kun" Toivola
Iltabileet
ota-kun@desucon.fi
@Ocura89
Teppo "Isperia" Suominen
Pääjärjestäjä
isperia@desucon.fi
@Isperia_
Jari "RanEncounter" Helenius
Yövastaava
ranencounter@desucon.fi
@RanEncounter
Anssi Matti "Shadikka" Helin
Coninaikainen tekniikka, taltiointi
shadikka@desucon.fi
Santeri "Hilzu" Hiltunen
WWW
hilzu@desucon.fi
@hilzu0
Milla "Suiggari" Huhmarkangas
Taidekuja
suiggari@desucon.fi
@Suiggari
Ria "MissAlic3" Huhmarkangas
Sidosryhmät
ria.huhmarkangas@gmail.com
@alterriality
Kimmo "kekimmo" Kenttälä
ATK-ylläpito
kekimmo@desucon.fi
@kekimmo
Veera "Puhvi" Kontiokari
Taittaja
puhvi@desucon.fi
Aarni "AKX" Koskela
WWW ja tekniikka
akx@desucon.fi
@akx
Maria "corbin" Laukkanen
Info
corbin@desucon.fi
Alexander "ObD" Lindholm
Majoitus
obd@desucon.fi
@TheObD_
Emilia "mica" Lustre
Greenroom
mica@desucon.fi
Yuri "thanos" Lustre
AV-tekniikka
thanos@desucon.fi
@projectyuri
Elias "tieturi" Mikkola
Kävijätiedotus
tieturi@desucon.fi
Pekka "Rashkul" Myller
Logistiikka ja tilat
pekka.myller@gmail.com
@Rashkul
Antti "Ana" Myyrä
IT-ylläpito
ana@desucon.fi
@anttimyyra
Henna "Kizzy" Mäkelä
Stage Manager
kizzy@desucon.fi
Ilse "Luminescence" Nikula
Meidokahvila
nikulailse@gmail.com
Laura "Reggy" Pimiä
Graafikko
reggy@desucon.fi
Tuomas "tp8" Puikkonen
Yövastaava
tuomas.puikkonen@iki.fi
Kari "FreakyM" Rostin
Pelisali
freakym@desucon.fi
Tomi "DHawk" Sjöblom
Iltabileiden tekniikka
dhawk@desucon.fi
Rudolf "rustoga" Westerholm
Avajaiset, päättäjäiset, DesuTV
rustoga@desucon.fi
@rustoga
Sangatsu Manga