Huom! Tämä ei ole uusimman tapahtuman sivu. Uusimman tapahtuman sivustolle pääset tästä!

Järjestäjät

Ria "MissAlic3" Huhmarkangas
Sidosryhmät
@alterriality
Maria Ilona "Edeae" Huovinen
Cosplay
@iloedeae
Matias "Tursake" Kyriacou
Ohjelma
@Tursake
Alexander "ObD" Lindholm
Majoitus
obd@desucon.fi
@TheObD_
Antti "Ana" Myyrä
Talous ja lipunmyynti
ana@desucon.fi
@anttimyyra
Santtu "Japsu" Pajukanta
Tiedotus, markkinointi, valokuvaus
japsu@desucon.fi
@ssspaju
Heidi "Hoothoot" Päivinen
Sponsorit
hoothoot@desucon.fi
@Hoottipyon
Teppo "Isperia" Suominen
Pääjärjestäjä
isperia@desucon.fi
@Isperia_
Emilia "Aamelia" Eloranta
Turvallisuusvastaava
Anssi Matti "Shadikka" Helin
Coninaikainen tekniikka
shadikka@desucon.fi
Santeri "Hilzu" Hiltunen
WWW
hilzu@desucon.fi
@hilzu0
Markus "Elmore" Hiltunen
Työvoima
elmore@desucon.fi
@mvhElmore
Milla "Suiggari" Huhmarkangas
Taidekuja
@Suiggari
Veera "Puhvi" Kontiokari
Taitto
puhvi@desucon.fi
Aarni "AKX" Koskela
WWW
akx@desucon.fi
@akx
Maria "corbin" Laukkanen
Info ja tilat
Cilla "Kira" Lohi
Kunniavieraat
@cilucola
Emilia "mica" Lustre
Greenroom
Yuri "thanos" Lustre
AV-tekniikka
thanos@desucon.fi
@projectyuri
Tessa "Noredo" Länsipuro
Meidokahvila
@Tohveli_elain
Elias "tieturi" Mikkola
Tiedotusjärjestelmät
tieturi@desucon.fi
Henna "Kizzy" Mäkelä
Stage Manager
Laura "Reggy" Pimiä
Grafiikka
reggy@desucon.fi
Rudolf "rustoga" Westerholm
DesuTV
rustoga@desucon.fi
@rustoga