Järjestäjät

Jos et ole varma, ketä tavoittelet, ota rohkeasti yhteyttä desucon@desucon.fi!

Sonja "Aurora" Hopearuoho
Talous ja lipunmyynti
aurora@desucon.fi
@Aurora847
Emilia "Aamelia" Eloranta
Turvallisuus
aamelia@desucon.fi
Ida "Charilan" Katz
Sidosryhmät
charilan@desucon.fi
@Charilan
Maria "corbin" Laukkanen
Pääjärjestäjä
corbin@desucon.fi
Tessa "Noredo" Länsipuro
Cosplay
noredo@desucon.fi
@Tohveli_elain
Juho "floundz" Mäkinen
Työvoima
floundz@desucon.fi
Tiia "Falanukki" Rantanen
Taidekuja
falanukki@desucon.fi
@Falanukki
Teppo "Isperia" Suominen
Ohjelma
isperia@desucon.fi
@Isperia_
Anne "Chianne" Valtanen
Majoitus
chianne@desucon.fi
@cchiannee
Emma "Nimu" Helenius
Kahvila
nimu@desucon.fi
Anssi Matti "Shadikka" Helin
Taltiointi
shadikka@desucon.fi
Santeri "Hilzu" Hiltunen
Verkkotekniikka
hilzu@desucon.fi
@hilzu0
Jani "Jaegerjaq" Hukka
Yövastaava
jaegerjaq@desucon.fi
@Jaegerjaq
Veera "Puhvi" Kontiokari
Taittaja
puhvi@desucon.fi
Aarni "AKX" Koskela
Verkkokehitys
akx@desucon.fi
@akx
Eetu "Tulitomaatti" Lampsijärvi
Kunniavieraat
tulitomaatti@desucon.fi
@tulitomaatti
Tytti "Precious" Levänen
Sponsorit ja myyntipöydät
precious@desucon.fi
Yuri "thanos" Lustre
AV
thanos@desucon.fi
@projectyuri
Inga "monokuroka" Metsola
Iltabileet
monokuroka@desucon.fi
Elias "tieturi" Mikkola
Tiedotusjärjestelmät
tieturi@desucon.fi
Antti "Ana" Myyrä
Verkko/Interweb
ana@desucon.fi
@anttimyyra
Henna "Kizzy" Mäkelä
Stage manager
kizzy@desucon.fi
Santtu "Japsu" Pajukanta
Tiedotus ja valokuvaus
japsu@desucon.fi
@ssspaju
Laura "Reggy" Pimiä
Grafiikka ja markkinointi
reggy@desucon.fi
Toni "Meemimestari" Pitkänen
Tilat
meemimestari@desucon.fi
@Reindeer_Bill
Heidi "Hoothoot" Päivinen
Info
hoothoot@desucon.fi
@Hoottipyon
Heikki "Pikku-Heikki" Rajala
Yövastaava
agoheagle@desucon.fi
Maaren "marsu" Rekola
Pääsalin valotekniikka
marsu@desucon.fi
@maaren_r
Emilia "mica" Salminen
Greenroom
mica@desucon.fi
Tomi "Logima" Simsiö
Tekniikka
logima@desucon.fi
Jonna "Zenexi" Vähäkainu
AMV
zenexi@desucon.fi
@Zenexi
Heikki "Kalosmax" Väyrynen
Lounge
kalosmax@desucon.fi
@Kalosmax
Rudolf "rustoga" Westerholm
DesuTV
rustoga@desucon.fi
@rustoga
Sampsa Antti "Smapsis" Helin
Logistiikka
sampsis.helin@gmail.com