Järjestäjät

Renne "Renbrandt" Brandt
Pääjärjestäjä
lutkukka@desucon.fi
@Renbrandtti
Sonja "Aurora" Hopearuoho
Lipunmyynti
aurora@desucon.fi
@Aurora847
Alexander "ObD" Lindholm
Talous
obd@desucon.fi
@TheObD_
Juho "floundz" Mäkinen
Työvoima
floundz@desucon.fi
Nani
Taidekuja
nani@desucon.fi
Anette "riko" Pitkänen
Cosplay
riko@desucon.fi
@rrikocb
Toni "Meemimestari" Pitkänen
Turvallisuus
meemimestari@desucon.fi
@Reindeer_Bill
Teppo "Isperia" Suominen
Ohjelma
isperia@desucon.fi
@Isperia_
Anne "Chianne" Valtanen
Majoitus
chianne@desucon.fi
@cchiannee
Emma "Nimu" Helenius
Kahvila
nimu@desucon.fi
Anssi Matti "Shadikka" Helin
Taltiointi
shadikka@desucon.fi
Santeri "Hilzu" Hiltunen
Verkkotekniikka
hilzu@desucon.fi
@hilzu0
Jani "Jaegerjaq" Hukka
Yövastaava
jaegerjaq@desucon.fi
@Jaegerjaq
Ida "Charilan" Katz
Sidosryhmät
charilan@desucon.fi
@Charilan
Veera "Puhvi" Kontiokari
Taittaja
puhvi@desucon.fi
Aarni "AKX" Koskela
Verkkokehitys
akx@desucon.fi
@akx
Eetu "Tulitomaatti" Lampsijärvi
Kunniavieraat
tulitomaatti@desucon.fi
@tulitomaatti
Maria "corbin" Laukkanen
Tilat
corbin@desucon.fi
Tytti "Precious" Levänen
Sponsorit ja myyntipöydät
precious@desucon.fi
Yuri "thanos" Lustre
AV
thanos@desucon.fi
@projectyuri
Inga "monokuroka" Metsola
Iltabileet
monokuroka@desucon.fi
Elias "tieturi" Mikkola
Tiedotusjärjestelmät
tieturi@desucon.fi
Henna "Kizzy" Mäkelä
Stage manager
kizzy@desucon.fi
Santtu "Japsu" Pajukanta
Tiedotus ja valokuvaus
japsu@desucon.fi
@ssspaju
Laura "Reggy" Pimiä
Graafiikka ja markkinointi
reggy@desucon.fi
Heidi "Hoothoot" Päivinen
Info
hoothoot@desucon.fi
@Hoottipyon
Heikki "Pikku-Heikki" Rajala
Yövastaava
agoheagle@desucon.fi
Emilia "mica" Salminen
Greenroom
mica@desucon.fi
Tomi "Logima" Simsiö
Tekniikka
logima@desucon.fi
Jonna "Zenexi" Vähäkainu
AMV
zenexi@desucon.fi
@Zenexi
Heikki "Kalosmax" Väyrynen
Loungevastaava
kalosmax@desucon.fi
@Kalosmax
Rudolf "rustoga" Westerholm
DesuTV
rustoga@desucon.fi
@rustoga
Antti "Ana" Myyrä
Verkko/Interweb
ana@desucon.fi
@anttimyyra