Järjestäjät

Heidi "Hoothoot" Päivinen
Pääjärjestäjä
hoothoot@desucon.fi
@Hoottipyon
Renne "Renbrandt" Brandt
Sidosryhmät
renbrandt@desucon.fi
@Renbr4ndt
Annina "Rindou" Doyle-Hyytinen
Kunniavieraat
rindou@desucon.fi
@Rindoo
Anssi Matti "Shadikka" Helin
Taltiointi
shadikka@desucon.fi
Haider "Haider" Hiden
Lipunmyynti
haider@desucon.fi
Zarcci
Työvoima
zarcci@desucon.fi
@Zarcci
Heikki "Kalosmax" Hopearuoho
Desulounge
kalosmax@desucon.fi
@Kalosmax
Jani "Jaegerjaq" Hukka
Yövastaava
jaegerjaq@desucon.fi
@Jaegerjaq
Vertti "Werty" Kauhanen
Kahvila
werty@desucon.fi
@WernerWerty
Aarni "AKX" Koskela
Verkkokehitys
akx@desucon.fi
@akx
Reettis / "River Vixen"
AMV-vastaava
reettis@desucon.fi
Heta "Erichi" Kuhmonen
Pääsali
erichi@desucon.fi
Sanni "Sanic" Kunttu
Greenroom
sanic@desucon.fi
Maria "corbin" Laukkanen
Markkinointi
corbin@desucon.fi
Leo "djyukata" Lindgren
Iltabileet
djyukata@desucon.fi
@DjYukata
Jarno "jarnz" Louhelainen
Sponsorit ja myyntipöydät
jarnz@desucon.fi
Aino "0nib0i" Miettinen
Taittaja
0nib0i@desucon.fi
@10nib01
Elias "tieturi" Mikkola
Kuulutukset ja Info-TV
tieturi@desucon.fi
Pekka "Rashkul" Myller
Logistiikka
rashkul@desucon.fi
@Rashkul
Antti "Ana" Myyrä
Verkkotekniikka
ana@desucon.fi
@anttimyyra
Santtu "Japsu" Pajukanta
Tiedotus ja valokuvaus
japsu@desucon.fi
@ssspaju
Laura "Reggy" Pimiä
Grafiikka
reggy@desucon.fi
Toni "Darling" Pitkänen
Tilat
darling@desucon.fi
Heikki "Pikku-Heikki" Rajala
Yövastaava
agoheagle@desucon.fi
Anna "Anakichi" Rantamäki
Cosplay
anakichi@desucon.fi
@Anakichichi
Tiia "Falanukki" Rantanen
Taidekuja
falanukki@desucon.fi
@Falanukki
Alisa "Mansikkatyty" Rintala
Majoitus
mansikkatyty@desucon.fi
Paula "outomaatti" Rynty
Stage manager
outomaatti@desucon.fi
Tomi "Logima" Simsiö
Tekniikka
logima@desucon.fi
Teppo "Isperia" Suominen
Verkkosivut ja yhdenvertaisuus
isperia@desucon.fi
@Isperia_
Rudolf "rustoga" Westerholm
DesuTV
rustoga@desucon.fi
@rustoga
Emilia "Sienitarha" Joutsio
Talous
sienitarha@desucon.fi
@Sienitarha
Taneli "Daiz" Vatanen
Ohjelma
daiz@desucon.fi
@Daiz42
Arsi "penegrine" Lehtinen
Turvallisuus
penegrine@desucon.fi