Yhteystiedot

Jos et ole varma, ketä tavoittelet, ota rohkeasti yhteyttä desucon@desucon.fi!

Maria "corbin" Laukkanen
ayy lmao
corbin@desucon.fi
Eetu "Tulitomaatti" Lampsijärvi
Kunniavieraat
tulitomaatti@desucon.fi
@tulitomaatti
Teppo "Isperia" Suominen
Ohjelmavastaava
isperia@desucon.fi
@Isperia_
Sonja "Aurora" Hopearuoho
Talousvastaava
aurora@desucon.fi
@Aurora847
Tytti "Precious" Levänen
Sponsorit
precious@desucon.fi
Tiia "Falanukki" Rantanen
Taidekuja
falanukki@desucon.fi
@Falanukki
Santtu "Japsu" Pajukanta
Tiedotus
japsu@desucon.fi
@ssspaju
Anssi Matti "Shadikka" Helin
Taltiointi ja striimi
shadikka@desucon.fi
Veera "Puhvi" Kontiokari
Taitto
puhvi@desucon.fi
Aarni "AKX" Koskela
Webmanaatti
akx@desucon.fi
@akx
Tessa "Noredo" Länsipuro
Cosplay
noredo@desucon.fi
@Tohveli_elain
Laura "Reggy" Pimiä
Grafiikka ja markkinointi
reggy@desucon.fi
Jonna "Zenexi" Vähäkainu
AMV
zenexi@desucon.fi
@Zenexi