Järjestäjät

Jos et ole varma, ketä tavoittelet, ota rohkeasti yhteyttä desucon@desucon.fi!

Sonja "Aurora" Hopearuoho
Talous
aurora@desucon.fi
@Aurora847
Tessa "Noredo" Länsipuro
Cosplay
noredo@desucon.fi
@Tohveli_elain
Toni "Meemimestari" Pitkänen
DesuCord
meemimestari@desucon.fi
Teppo "Isperia" Suominen
Ohjelma
isperia@desucon.fi
@Isperia_
Emma "Nimu" Helenius
Meidot
nimu@desucon.fi
Anssi Matti "Shadikka" Helin
Taltiointi
shadikka@desucon.fi
Santeri "Hilzu" Hiltunen
Verkkotekniikka
hilzu@desucon.fi
@hilzu0
Ida "Charilan" Katz
Sidosryhmät
charilan@desucon.fi
@Charilan
Veera "Puhvi" Kontiokari
Taittaja
puhvi@desucon.fi
Aarni "AKX" Koskela
Verkkokehitys
akx@desucon.fi
@akx
Eetu "Tulitomaatti" Lampsijärvi
Kunniavieraat
tulitomaatti@desucon.fi
@tulitomaatti
Maria "corbin" Laukkanen
Pääjärjestäjä
corbin@desucon.fi
Santtu "Japsu" Pajukanta
Tiedotus ja valokuvaus
japsu@desucon.fi
@ssspaju
Laura "Reggy" Pimiä
Graafiikka
reggy@desucon.fi
Tomi "Logima" Simsiö
Tekniikka
logima@desucon.fi
Jonna "Zenexi" Vähäkainu
AMV
zenexi@desucon.fi
@Zenexi
Heikki "Kalosmax" Väyrynen
Iltabileet
kalosmax@desucon.fi
@Kalosmax
Rudolf "rustoga" Westerholm
DesuTV
rustoga@desucon.fi
@rustoga
Antti "Ana" Myyrä
Verkko/Interweb
ana@desucon.fi
@anttimyyra
Jarno "jarnz" Louhelainen
Sponsorit
jarno.louhelainen@gmail.com