Järjestäjät

Jos et ole varma, ketä tavoittelet, ota rohkeasti yhteyttä desucon@desucon.fi!

Alexander "ObD" Lindholm
Talous ja lipunmyynti
obd@desucon.fi
@GuycalledObD
Markus "Elmore" Hiltunen
Sidosryhmät
elmore@desucon.fi
@mvhElmore
Milla "Suiggari" Huhmarkangas
Taidekuja
suiggari@desucon.fi
@Suiggari
Matias "Tursake" Kyriacou
Ohjelma
tursake@desucon.fi
@Tursake
Juho "floundz" Mäkinen
Työvoima
floundz@desucon.fi
Anette "riko" Pitkänen
Cosplay
riko@desucon.fi
@rrikocb
Toni "Meemimestari" Pitkänen
Turvallisuus
meemimestari@desucon.fi
@Reindeer_Bill
Anne "Chianne" Valtanen
Majoitus
chianne@desucon.fi
@cchiannee
Emma "Nimu" Helenius
Kahvila
nimu@desucon.fi
Anssi Matti "Shadikka" Helin
Taltiointi
shadikka@desucon.fi
Santeri "Hilzu" Hiltunen
Verkkotekniikka
hilzu@desucon.fi
@hilzu0
Jani "Jaegerjaq" Hukka
Yövastaava
jaegerjaq@desucon.fi
@Jaegerjaq
Veera "Puhvi" Kontiokari
Taittaja
puhvi@desucon.fi
Aarni "AKX" Koskela
Verkkokehitys
akx@desucon.fi
@akx
Maria "corbin" Laukkanen
Tilat
corbin@desucon.fi
Tytti "Precious" Levänen
Sponsorit ja myyntipöydät
precious@desucon.fi
Yuri "thanos" Lustre
AV
thanos@desucon.fi
@projectyuri
Inga "monokuroka" Metsola
Iltabileet
monokuroka@desucon.fi
Elias "tieturi" Mikkola
Tiedotusjärjestelmät
tieturi@desucon.fi
Henna "Kizzy" Mäkelä
Stage manager
kizzy@desucon.fi
Santtu "Japsu" Pajukanta
Tiedotus ja valokuvaus
japsu@desucon.fi
@ssspaju
Essi "essatin" Pallaspuro
Kunniavieraat
essatin@desucon.fi
Laura "Reggy" Pimiä
Grafiikka ja markkinointi
reggy@desucon.fi
Heidi "Hoothoot" Päivinen
Info
hoothoot@desucon.fi
@Hoottipyon
Heikki "Pikku-Heikki" Rajala
Yövastaava
agoheagle@desucon.fi
Emilia "mica" Salminen
Greenroom
mica@desucon.fi
Tomi "Logima" Simsiö
Tekniikka
logima@desucon.fi
Teppo "Isperia" Suominen
Art Director
isperia@desucon.fi
@Isperia_
Jonna "Zenexi" Vähäkainu
AMV
zenexi@desucon.fi
@Zenexi
Rudolf "rustoga" Westerholm
DesuTV
rustoga@desucon.fi
@rustoga
Renne "Renbrandt" Brandt
Pääjärjestäjä
lutkukka@desucon.fi
@Renbrandtti