Järjestäjät

Anne "Chianne" Valtanen
Pääjärjestäjä
chianne@desucon.fi
@cchiannee
Jesse Mikael "avocado" Arokanto
Stage manager
avocado@desucon.fi
Annina "Rindou" Doyle-Hyytinen
Kunniavieraat
rindou@desucon.fi
@Rindoo
Anssi Matti "Shadikka" Helin
Taltiointi
shadikka@desucon.fi
Haider "Haider" Hiden
Talous
haider@desucon.fi
Simo "Zarcci" Homanen
Työvoima
zarcci@desucon.fi
@Zarcci
Jani "Jaegerjaq" Hukka
Yövastaava
jaegerjaq@desucon.fi
@Jaegerjaq
Vertti "Werty" Kauhanen
Kahvila
werty@desucon.fi
@WernerWerty
Aarni "AKX" Koskela
WWW- ja muu tekniikka
akx@desucon.fi
@akx
Reea "RiverVixen" Kotka
AMV
reettis@desucon.fi
Heta "Erichi" Kuhmonen
Pääsali
erichi@desucon.fi
Alexander "ObD" Lindholm
Lounge
obd@desucon.fi
@TheObD_
Jarno "jarnz" Louhelainen
Sponsorit ja myyntipöydät
jarnz@desucon.fi
Aino "0nib0i" Miettinen
Taitto
0nib0i@desucon.fi
@10nib01
Elias "tieturi" Mikkola
Kuulutukset
tieturi@desucon.fi
Antti "Ana" Myyrä
Tapahtumaverkko
ana@desucon.fi
@anttimyyra
Santtu "Japsu" Pajukanta
Valokuvaus, Kompassi
japsu@desucon.fi
@ssspaju
Laura "Reggy" Pimiä
Grafiikka
reggy@desucon.fi
Toni "Darling" Pitkänen
Tilat
darling@desucon.fi
Heidi "Hoothoot" Päivinen
Info
hoothoot@desucon.fi
@Hoottipyon
Heikki "Pikku-Heikki" Rajala
Yövastaava
agoheagle@desucon.fi
Anna "Anakichi" Rantamäki
Markkinointi ja viestintä
anakichi@desucon.fi
@Anakichichi
Tiia "Falanukki" Rantanen
Taidekuja
falanukki@desucon.fi
@Falanukki
Alisa "Mansikkatyty" Rintala
Majoitus
mansikkatyty@desucon.fi
Linda "Rindalin" Seppälä
Cosplay
rindalin@desucon.fi
Tomi "Logima" Simsiö
Tekniikka
logima@desucon.fi
Teppo "Isperia" Suominen
Verkkosivut ja yhdenvertaisuus
isperia@desucon.fi
@Isperia_
Okku "Ota-kun" Toivola
Infojärjestelmä
ota-kun@desucon.fi
@Ocura89
Rudolf "rustoga" Westerholm
DesuTV
rustoga@desucon.fi
@rustoga
Jim "zertap" Bäckström
Sidosryhmät
zertap@desucon.fi
Milla "Minizy" Hallikas
Markkinointi ja viestintä
minizy@desucon.fi
@Minizy
Jonna "Haisku" Järvimäki
Green room
haisku@desucon.fi
Kalle "kehveli" Rantanen
Iltabileet
kehveli@desucon.fi
Karoliina "roki" Roininen
Turvallisuus
roki@desucon.fi
Taneli "Daiz" Vatanen
Ohjelma
daiz@desucon.fi
@Daiz42